Medal 70-lecia polskiej informatyki

data wpisu: 2018.05.17 | data publikacji: 2018.05.16

Podczas Gali Światowego Dnia Teleinformatyki w dniu 16 maja 2018 roku, wręczono obecnym Laureatom Medalu 70-lecia polskiej informatyki , przyznanego przez Kapitułę powołaną uchwałą XII Zjazdu Polskiego Towarzystwa Informatycznego.

 

Z satysfakcją informujemy, że Medal ten został  też przyznany dla:

Pani Małgorzaty Kalinowskiej-Iszkowskiej

za szczególne zasługi dla rozwoju polskiej informatyki

oraz dla

Pana Wacława Iszkowskiego

za szczególne zasługi dla rozwoju polskiej informatyki

 

 

Mamy ogromną satysfakcję z przyznania nam tego Medalu za 20 lat pracy na Politechnice Warszawskiej, a potem za kolejne ponad 20 lat pracy w biznesie informatycznym.

Chcemy również pogratulować wszystkim pozostałym 68-iom Laureatom Medalu 70-lecia polskiej informatyki.

Są wśród nich osoby:

Oficjalna lista Laureatów Medalu 70-lecia informatyki polskiej znajduje się na witrynie PTI  (niestety coraz bardziej ukryta). Dlatego też zamieściłem ją również tutaj: 

1. Blikle Andrzej Jacek
2. Bliźniuk Grzegorz
3. Błażewicz Jacek
4. Cellary Wojciech
5. Chabros Sławomir
6. Chodacka Beata
7. Deminet Jarosław
8. Diks Krzysztof
9. Dorożyński Janusz
10. Duch Jacek
11. Dygaszewicz Janusz
12. Dżoga Jerzy
13. Filipiak Janusz
14. Głazek Wojciech
15. Góral Adam
16. Greniewski Marek
17. Hołyński Marek
18. Huzar Zbigniew
19. Iszkowski Wacław
20. Jabłoński Zbigniew
21. Jaskólski Stanisław
22. Jezierska-Ziemkiewicz Elżbieta
23. Kacprzyk Janusz
24. Kajkowski Ryszard
25. Kalinowska-Iszkowska Małgorzata
26. Kamburelis Thanasis
27. Kisielnicki Jerzy
28. Kleiber Michał
29. Klepacz Władysław
30. Kluska Roman
31. Kozłowski Maciej
32. Krauze Ryszard
33. Krawczyk Henryk
34. Królikowska Barbara
35. Kulisiewicz Tomasz
36. Kwiatkowska Anna Beata
37. Ludwichowski Jerzy
38. Madey Jan
39. Madeyski Lech
40. Maniecki Marek
41. Marciniak Andrzej
42. Marciński Włodzimierz
43. Mazur Hanna
44. Mazur Zygmunt
45. Mazurkiewicz Antoni
46. Miłosz Marek
47. Myszor Alicja
48. Nawrocki Jerzy
49. Noga Marian
50. Nowak Jerzy
51. Olejniczak Wojciech
52. Orłowski Cezary
53. Paluszyński Wiesław
54. Paprzycki Marcin
55. Paszkowski Stefan
56. Piwowar Bronisław
57. Sielicki Tomasz
58. Staniszkis Witold
59. Stokalski Borys
60. Stroiński Maciej
61. Syryjczyk Tadeusz
62. Sysło Maciej
63. Szwed Roman
64. Szyjewski Zdzisław
65. Szymańska Barbara
66. Tadeusiewicz Ryszard
67. Valenta Marek
68. Węglarz Jan
69. Wojsyk Kajetan
70. Zieliński Krzysztof