Przesłanie komentarza, opinii, ...

  1. Obecnie nie przewiduję możliwości automatycznego komentowania moich tekstów, jak również nie będzie dostępny formularz kontaktowy.
  2. Jedyną formą kontaktu będzie przesłanie mejla na poniżej podany adres mejlowy, przy zaakceptowaniu następujacych zasad:
    1. Z wielkim zainteresowaniem będę czytać mejle na tematy poruszane przeze mnie na witrynie. W takim przypadku będę się starał też odpowiedzieć nadawcy, jeżeli poda poprawny adres zwrotny i jednoznacznie nie zastrzeże mi prawa do kontaktu.
    2. W przypadku treści merytorycznych proszę nadawców o umieszczenie w treści mejla informacji, czy zezwala na wykorzystanie treści jego mejla (w całości lub w formie cytatu) w kolejnych moich materiałach oraz czy też zastrzega sobie swoje dane osobowe tylko do mojej wiadomości. Takie informacje znacznie ułatwią i przyspieszają dyskusję nad danym - w tym przypadku zapewne ważnym - tematem. 
    3. Wszystkie inne mejle - anonimowe, z hejtami, obraźliwe, nie na temat, będące spamem, itp będę wyrzucać do kosza. 
  3. Proszę pamiętać, że jest to witryna prywatna i tylko ja się nią zajmuję (czasem z pomocą innych osób), stąd też niekiedy moja reakcja na mejla może być opóźniona. Nie zawsze też wożę ze sobą komputer.
  4. Mam nadzieję, że będziemy mogli się spotykać w ciekawym gronie.

 eu {kropka} iszkowski {at} kontakt

uwaga: rebus....tego chyba jeszcze roboty nie opanowały  :-)

Aktualizacja: 2019.02.10
O nowościach O zBITkach O wpisach i Katalogu WBI