Nowości na Witrynie

Mamy już koniec roku 2020 - nie najlepszego. a wręcz bardzo niepokojącego o zdrowie swoje i najbliższych, pełnego pytań, na które nikt nie jest w stanie dać wiarygodnej odpowiedzi. Ale takie bywa życie i musimy sobie z tym wyzwaniem poradzić.

W zeszłym roku życzyłem Świątecznego odpoczynku bez internetu, a w tym trzeba życzyć Świątecznych spotkań przez internet - życie bywa zaskakujące.

Życzenia noworoczne są napisane na zdjęciu "tajemnicego" kręgu", znajdującgo się w naszym ogrodzie w Czarnym Lesie. Nie wiemy czy ten krąg ma jakoś wpływ na naszą przyszłość, ale w to coś może warto wierzyć, tak jak istnieje grupa osób wierzących w obecność Kosmitów na Ziemi oraz na skrywanych spotkaniami z nimi. Zapraszam na moją wersję tych spotkań.

W każdym razie zbytnio nie narzekając spotkajmy się za rok w tym samym gronie.


Zawartość tej witryny była w 2020 roku stale powiększana o kolejne zBITki, ale niestety nie uzupełniałem tutaj listy nowości. Obiecuję to czynić w tym Nowym Roku. Zapraszam na tę wirynę od czasu do czasu bo warto.


Zapraszam też na zapoznania się z przebiegiem budowy tej Witryny we wpisie "O budowie tej witryny".

Wacław Iszkowski

 KOMUNIKAT: Banery rozpoczynające teksty wszystkich artykułów (dwukolumnowe) pozwalają szybko wrócić do poprzedniej strony - są równoważne funkcji powrót !

Aktualizacja: 2020.12.21
O budowie tej Witryny Kontakt