Krzysztof Iszkowski socjolog, ekonomista, analityk

Wiadomości


2014.05.13: O prawach i wolności w internecie.

We wtorek w PaństwoMiasto brałem udział w debacie: „Jak kandydaci do Parlamentu Europejskiego zamierzają bronić praw i wolności obywatelskich w internecie?”

2014.05.13: #300hangout – anglojęzyczna debata o przyszłości UE

Zapis pierwszej w Polsce anglojęzycznej, międzynarodowej, wyborczej debaty on-line zorganizowanej przez 300Polityka, Mamprawowiedzieć.pl (przy technicznym wsparciu Google). O przyszłości Unii rozmawiałem z: Michałem Kamińskim, Witoldem Waszczykowskim, Davorem Stierem, Marosem Šefčovičem, Evą Zmarzilową. Zapraszam do obejrzenia. https://www.youtube.com/watch?v=Vk4gLNL8riI

2014.05.08: Federacja czy egoizmy narodowe – co lepsze dla UE?

Debata Polskiego Radia 1. W radiowej „Jedynce” spierałem się z Witoldem Waszczykowskim (PiS) i Krzysztofem Bosakiem (RN) o kształt Unii Europejskiej.

Zapraszam do odsłuchania audycji.

2014.05.03: Prezentacja projektu nowelizacji konstytucji.

W rocznicę Konstytucji 3 Maja na Placu Zamkowym w Warszawie zaprezentowaliśmy projekt nowelizacji Ustawy Zasadniczej. Zmiany w Konstytucji są konieczne po to, aby Polska mogła wejść do strefy Euro, jak i również dlatego by stała się nowoczesnym, świeckim, gwarantującym równe prawa państwem.

Oto nasze główne postulaty zmian:

2014.04.09: Debata Kultury Liberalnej: Nie tylko po PEnsje.

W barze Studio (PKiN) odbyła się zorganizowana przez Kulturę Liberalną debata kandydatów do Parlamentu Europejskiego „Nie tylko po PEnsje”. Miałem przyjemność reprezentować w niej Twój Ruch. Moimi dyskutantami byli:Grzegorz Benedykciński (PSL), Danuta Hubner (PO), Marek Jurek (PiS), Jacek Kurski (SP) i Wojciech Olejniczak (SLD).

Na stronie KL zamieszczona jest relacja z debaty, zapraszam do lektury.