Krzysztof Iszkowski socjolog, ekonomista, analityk

Wiadomości


2014.04.20  Oficjalne rozczęcie kamapnii wyborczej do Europarlamentu.

Poparcie Guya Verhofstadta. W czasie dzisiejszej wizyty w Warszawie Guy Verhofstadt, przewodniczący liberalnej grupy ALDE w Parlamencie Europejskim, poparł grupę kandydatów Europy + Twój Ruch, startujących w wyborach do Parlamentu Europejskiego.

Miło mi poinformować, że znalazłem się wśród nich. Swoje osobiste poparcie Verhofstadt wyraził w tych słowach: „W Parlamencie Europejskim bardzo silnie odczuwamy brak Polaków w grupie Liberałów i Demokratów. Popieram Krzysztofa Iszkowskiego, bo wierzę że będzie dobrze reprezentować pokolenie młodych Polaków i Europejczyków. W instytucji, w której średnia wieku europosłów niebezpiecznie zbliża się do sześćdziesiątki, przyda się głos młodszego pokolenia.”

Na konferencję prasową wraz z Guyem Verhofstadtem i Januszem Palikotem przyjechaliśmy rowerami, tak ruszyła rowerowa odsłona mojej kampanii. Od dziś będziecie mogli spotkać mnie i moich współpracowników krążących rowerami po Warszawie. Ponadto dziś swoją premierę miał mój spot wyborczy… także rowerowy.

   

 

17.04.2014: Oficjalne poparcie Wolnych Konopii

W Sejmie odbyła się konferencja prasowa Wolnych Konopii, którą miałem przyjemność współprowadzić, podczas której WK rekomendowały kandydatów do Parlamentu Europejskiego. Cieszę się, że znalazłem się wśród rekomendowanych i zobowiązuję się nie zawieść zaufania. Pełen zapis konferencji.